Blog

Gerçek Aşkını Bulmak İstiyorsan İşte: Burçların Aşk Hayatındaki Özellikleri 😍

Gerçek Aşkını Bulmak İstiyorsan İşte: Burçların Aşk Hayatındaki Özellikleri 😍

Koç aşk hayatında, en tutkuludur! 

Koç burcu insanı, kıskançtır. Karşısındaki insanı çok sahiplenir ve bu yüzden çok kıskanır. Evet, aşk hayatlarında tutkuyla bağlanırlar. Ama bir anda da vazgeçebilirler. 


Boğa aşk hayatında, en cesurdur! 

Boğa burcu insanı, aşkı en gerçekçi yaşayan ve en  çok önem veren burçtur. Uğruna yapamayacağı şey yoktur. Sadece aşık olduğu kişiyi mutlu edebilmek için her şeyi yapar. Tekli ilişkilerin insanıdır. Kısaca onlar için tam bir eş adayı diyebiliriz. 


İkizler aşk hayatında, çok değişkendir! 

İkizler burcu insanı, aşk hayatında oldukça zor bir insandır. İçlerinde birine bağlanma korkusu vardır. Kararları normal hayatlarında tutarsızdır. Doğal olarak bu durum aşk hayatlarına da yansır. İçlerinde biraz çocuksu biraz da özgür bir ruh taşırlar. Birden fazla olayı aynı anda düşünebilir ve yaşayabilirler. Duygu değişiklikleri de bundan kaynaklanır. 


Yengeç aşk hayatında, sevgi doludur! 

Yengeç burcu insanı, sevgi dolu bir burçtur. Karşısındaki insana bütün sevgisini verebilir ve aşık olduğunda gözü hiçbir şeyi görmez. Bir gün doğru kişinin karşılarına çıkacağına inanırlar. 


Aslan aşk hayatında, liderdir! 

Aslan burcu insanı, ilişkinin lideri olmak ister. İçten içe partnerini yönetme gibi bir yapıları vardır. Daima eğlencelidir ve partnerini güldürmek için elinden geleni yapar. Kendisine verilen sevgiye karşılık aynı sevgiyi verir.  


Başak aşk hayatında, gerçekçidir! 

Başak burcu insanı, kendine sunulan bütün güzelliklerin keyfini sürmek yerine sürekli sonraki adımı düşünürler. Genellikle çok naziktirler. Utangaç ve çekingen yapıları vardır. Kıskançtırlar. Aşırı detaycılardır ve bu durum karşı tarafı bezdirebilir. 


Terazi aşk hayatında, mükemmeldir! 

Terazi burcu insanı, resmen aşk için doğmuştur. Aşkın yaşattığı duyguya aşıktır. İlişki de hem mantıksal hem de duygusal olarak hareket eder. Karşısındaki kişinin mutlu olması için elinden geleni yapar. Aşkı en güzel yaşatan burçtur. İdeal eştir. 


Akrep aşk hayatında, oldukça gizemlidir! 

Akrep burcu insanı,  içlerinde yaşadığı yoğun ve yüksek duygu onları ihtiraslı ve gizemli yapar. Bakışları insanları etkisi altına alır. Aşkın büyüsüne inanırlar. Fakat karşı tarafa bir adım atmaktan çekinirler. Aynı zamanda çok kıskanç yapıları vardır. Çok çabuk sinirlenebilirler. Birden parlar ve çok çabuk pişman olurlar. 


Yay aşk hayatında, muhteşemdir! 

Yay burcu insanı, karşısındaki insanın duygularına ve düşüncelerine oldukça önem verir. Mizahı severler ve sevgililer ilen eğlenmek oldukça önemlidir. Mutlu olmayı ve mutlu edebilmeyi isterler. Tek zor yanı sabırsız olmalarıdır. 


Oğlak aşk hayatında, sadıktır! 

Oğlak burcu insanı, çok sadıktır. Ama onun güvenini kazanmak oldukça zordur. Güvenini kazandığınızda oldukça tutkulu bir aşığa dönüşecektir. Davranışlar ve düşünceler onun için çok önemlidir. 


Kova aşk hayatında, zordur! 

Kova burcu insanı, özgür bir ruha sahiptir. Bundan dolayı karşısındaki insana duygularını hemen göstermez. İlişkilerde kısıtlamaktan hiç ama hiç hoşlanmaz. Kendisinin zeki olduğu kadar karşısındaki insanında zeki olmasını ister. En çok iç güzelliğe önem verir. 


Balık aşk hayatında, çekingendir! 

Balık burcu insanı, duygularını gösterme konusunda sıkıntı yaşayabilir. Bakımlı insanlardır. Herkes tarafından ilgi çekebilirler.  Bir anda sevinirken bir anda üzülebilirler. Çok duygusal olabilirler ama duygularıyla değil mantıklarıyla hareket ederler. Onlar için duygu yoğunluğu çok ama çok önemlidir. Aşkın verdiği duyguyu doruklarda yaşamayı ister. 


Burçların yardımını al ve SEVİNCE de sana en uygun kişiyi bul. ❤️ 

Yorum Yap :